Anasayfa / HABERLER / İŞKUR TRABZON İL MÜDÜRÜ ''YAŞÇAY BİZİM İŞİMİZ PROJESİ'' HAKKINDA BİLGİ ALDI
İŞKUR TRABZON İL MÜDÜRÜ ''YAŞÇAY BİZİM İŞİMİZ PROJESİ'' HAKKINDA BİLGİ ALDI
Paylaş :         Yazdır
Çaysiad | Çay Sanayicisi İş Adamları Derneğiİlimize yeni atanan İşkur Trabzon İl müdürü sayın Adnan Zengin, Çaaysiad Genel Sekreteri ve İşkur  yetkililerinin de katıldığı bir toplantıda ''Yaşçay Bizim İşimiz^projesi hakkında bilgi aldı. Projenin uygulanabilirliği üzerinde önemle duran İl müdürü sayın Zengin böyle bir projenin uygulamaya konmasının öok önemli olduğunu belirterek öncelikle uygulanabilirliğini görmemiz lazım dedi.
Sayın Zengin, bölgedeki rahatsızlıklardan benimde haberim var. Proje bu anlamda bölgeyi rahatlatabilir. Bakanımıza çok iyi anlatmamız ve ülkemize olan yararı noktasında onu ikna etmemiz gerekiyor.. Projenin tarafları olarak biraraya gelelim ve projeyi masaya yatıralım dedi 
Çaysiad Genel Sekreteri Mustafa Yılmaz Kar ise, 2016 yılında Çaysıad Genel Başkanı Sayın Erdal Saral'ın ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü  Sayın Cahit Gülbay'ın da katıldığı Trabzon İl ve ilçelerinde yapılan yoğun çalışmaları anlatarak, neden başarılı olunamadığı konusundaki görüşlerini paylaştı.
Toplantıda İlk aşama olarak Tarım İl müdürlüğümüzünde katılacağı bir toplantının düzenlenmesi ve projenin masaya yatırılarak geniş ölçüte tartışılması hususunda fikir birliği sağlandı.

Fotoğraflar :
Çaysiad | Çay Sanayicisi İş Adamları Derneği Çaysiad | Çay Sanayicisi İş Adamları Derneği
Çaysiad | Çay Sanayicisi İş Adamları Derneği | www.caysiad.org.tr © 2020 .